خانه / تبلیغات در سایت فودا
تبلیغات در سایت فودا
تبلیغات

تبلیغات در سایت فودا

تبلیغات در سایت فودا

اگر شما خدمات و یا محصول خوبی دارید، متاسفانه تا زمانی که تبلیغات نکنید کسی از آن باخبر نمی شود. تبلیغ اگر به درستی انجام شود کمک بزرگی به فروش محصول و خدمات شما می کند و می دانید که این یعنی، درآمد بیشتر و موفقیت تجارتتان.

تبلیغات بنری یکی از متداول ترین نوع تبلیغات در عرصه تجارت الکترونیک است. این سبک از تبلیغات دارای راندمان و تاثیر بالایی در حوزه وب می باشد. تا جایی که برخی از آمارها نشان می دهد تبلیغات بنری در وب بسیار موثرتر از تبلیغات تلویزیونی و مطبوعاتی است.

بازدیدکنندگان این سایت را طیف وسیعی از اقشار مختلف جامعه با سلیقه و تخصص های گوناگون تشکیل می دهند که علاقه مند به دنبال نمودن تحولات صنعت غذایی و همچنین اظهار نظر در این موارد هستند. از این جهت می توان گفت که تبلیغات در وبسایت فودا و با این حجم بازدید می تواند بسیار موثر باشد.

 

بازدیدها: 1469

تبلیغات در سایت فودا اگر شما خدمات و یا محصول خوبی دارید، متاسفانه تا زمانی که تبلیغات نکنید کسی از آن باخبر نمی شود. تبلیغ اگر به درستی انجام شود کمک بزرگی به فروش محصول و خدمات شما می کند و می دانید که این یعنی، درآمد بیشتر و موفقیت تجارتتان. تبلیغات بنری یکی از متداول ترین نوع تبلیغات در عرصه تجارت الکترونیک است. این سبک از تبلیغات دارای راندمان و تاثیر بالایی در حوزه وب می باشد. تا جایی که برخی از آمارها نشان می دهد تبلیغات بنری در وب بسیار موثرتر از تبلیغات تلویزیونی و مطبوعاتی است. بازدیدکنندگان…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 امتیازات)
0

5 نظر

 1. پارس دلتا پاک

  با سلام و احترام
  لطفا تعرفه های تبلیغات را ارسال فرمایید
  با سپاس

 2. سلام.وبسایت زیبایی دارید.ممنون

 3. سلام لطفا تعرفه های تبلیغات رو به ایمیل info@nmc-co.com بفرستید
  ممنون

  • سلام
   شرکت محترم ابزار بسته بندی خراسان
   به علت پر شدن ظرفیت اینباکس میل شما ارسال ایمیل پاسخ درخواست شما مقدور نمی باشد لطفا ایمیل دیگری معرفی بفرمایید.
   با تشکر

 4. شرکت هونام پیوند

  سلام لطفا تعرفه تبلیغات ارسال شود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*